Haber Bülteni / 21 Ağustos 2018

TED BAŞARI DUYURUSU

  Anıl yarı finalde veda etti.
  Belarus'un başkenti Minsk'te düzenlenen toplam 15 bin dolar ödüllü ITF Turnuvası'na sporcularımızdan Anıl Yüksel, tek erkekler yarı finalinde veda etti.

İkinci turda İtalyan raket Francesco Vilardo'yu geçen Yüksel, çeyrek finalde bir diğer İtalyan raket Giorgia Ricca'yı 7-5, 6-3 geçti. Yarı finalde ise ev sahibi ülkeden Sergev Betov'a 4-6, 3-6 kaybederek turnuvaya veda etti.  Baran yarı finalde veda etti.
  Özbekistan'da düzenlenen ITF Junior Turnuvasın'a sporcularımızdan Baran Cengiz tek erkekler yarı finalinde veda etti.

İkinci turda Rus raket Denis Oreshin'i geçen Cengiz, çeyrek finalde ev sahibi ülkeden İbrokhimjon Urinov'u 6-4, 3-6, 7-6(4) geçti. Yarı finalde ise Kanadalı raket Gleb Blekher'e 6-7(2), 3-6 yenilerek turnuvaya veda etti.  Ayda ikinci oldu.
  13-16 Ağustos tarihleri arasında Koza Wos Org. ve Eğitim Kulübü ev sahipliğinde 12 Yaş Haftaiçi Turnuvası düzenlendi.

Sporcularımızdan Ayda Sayın tek kızlar ikincisi oldu.  Eskrimde Işıl Kondisyon ve Gelişim Kampına davet edilen dört sporcudan biri oldu.
  1-20 Eylül tarihleri arasında, Türkiye Gençler ve Büyükler klasmanlarından seçilen dört eskrim sporcusu Eskrim Federasyonu tarafından düzenlenen Büyükler ve Gençler Kondisyon ve Teknik Gelişim Kampına katılacak.

Seçilen dört sporcu arasında kulübümüzün Yıldız Kılıç Takımı sporcusu Işıl Ulusaloğlu da yer alıyor. Bu özel kampa davet edilen sporcumuza başarılar dileriz.


TED ailesi olarak sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.


Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü