Haber Bülteni / 14 Ağustos 2017

TED BAŞARI DUYURUSU
 

16. Uluslararası 16 Yaş Altı Cevanşir Cup gerçekleşti.

  Kulübümüz için Dr. Behbut Cevanşir anısına düzenlenmesi 16 yıldır artık bir gelenek halini alan Uluslararası 16 Yaş Altı Cevanşir Cup bu yıl 5- 12 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşti.

Turnuva başhakemi olarak Ahmet Sert görev yaparken, diğer hakemler, Ezgi Yarbaş, Ali Furkan Canlı, Ramazan Yarbaş ve Savaş Akkoyun oldu. Turnuvanın düzenlenmesinde bize destek olan başta ana sponsorumuz Nerf olmak üzere, Hasbro, Cavit Meclisi, Saka ve Çamlıca’ya desteklerinden, hakemlerimize çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

Genç tenisçilerin büyük mücadelesine sahne olan turnuvada derece alan sporculara ödülleri, 12 Ağustos Pazar günü saat 14:00’da düzenlenen ödül töreni ile takdim edildi. Ödüller, kulübümüzün Yönetim Kurulu Genel Sekreteri ve Dağcılık Branşı Kaptanı Nilgün Kratzer ile turnuva sağlık sponsoru Dr. Cavit Meclisi takdim etti.

Turnuvada dereceye giren sporcu isimleri ise şöyle;

Çift Kızlar Kategorisi Şampiyonları; Zeynep Demirbaş& Kristina Volgapini
Çift Kızlar Kategorisi Finalistleri; Anna Sharova& Lidya Yargovan
Çift Erkekler Kategorisi Şampiyonları; Arda Azkara& Burak Can Yılmaz
Çift Erkekler Kategorisi Finalistleri; Efe Çomu& Mert Ramadan
Tek Kızlar Şampiyonu; Kristina Volgapini
Tek Kızlar Finalisti; Doğa Akyürek
Tek Erkekler Şampiyonu; Togan Tokaç
Tek Erkekler Finalisti; Mert Ramadan  Umut 12 Yaş Yaz Kupası’nda çiftler finalisti oldu.
  7-12 Ağustos tarihleri arasında, Kemer Golf& Country ev sahipliğinde 12 Yaş Yaz Kupası-4 düzenlendi.

Sporcumuz Umut Altıntaş ile partneri Can Erözü turnuvanın çift erkekler kategorisinde finalist oldular.  Tenis Akademi sporcularımız ve velilerimiz Belgrad’da koşu yaptı.
  13 Ağustos Pazar günü Tenis Akademi 10 ve 12 yaş grubu sporcularımız ve velileri antrenörümüz Sinan Göncü önderliğinde Belgrad Ormanı’nda koşu yaptı.

Sporcularımız ve velilerimiz birlikte koştuktan sonra sporcularımız kondisyon antrenmanına geçti. Sporcularımız kondisyon antrenörümüz Gürkan Asar ile antrenman yaparken velilerimiz bu sırada yürüyüş yapıp sohbet ettiler.  Moicon çocuklarını yaz okulumuza kaydettirdi.
  11 Ağustos Cuma günü, Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Moicon Pereira Roque kulübümüze çocuklarını yaz okuluna kaydettirmek için geldi.

Brezilyalı yıldız stoper, kulübümüzü gezdi, antrenörlerimiz ve spor yöneticilerimizden yaz okulu ile ilgili bilgi aldıktan sonra kayıt yaptırarak kulübümüzden ayrıldı.


TED ailesi olarak sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.


Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü