Haber Bülteni / 12 Haziran 2017

TED BAŞARI DUYURUSU
 

Basketbolda Emir şampiyon oldu.

  Açı Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde düzenlenen Minikler Turnuvası’nda sporcumuz Emir Bahar, 3 Sayı Yarışması şampiyonu oldu.

3 Sayı Yarışmasında 15 atışta 7 isabet yakalayan 2006 doğumlu oyuncumuz Emir Bahar turnuvadan şampiyonlukla dönmüş oldu.  Alican Kocabalkan Eskrim Takımımız ile buluştu.
  Kulübümüzün Basketbol A Takımı Yardımcı Antrenörü ve Uzman Psikolog Alican Kocabalkan, 5 Haziran Pazartesi günü, Prof. Dr. Saman Belgerden Konferans Salonu'nda, Eskrim Takımı sporcularımıza Turnuvada Performansı Etkileyen Psikolojik Faktörler konusu üzerine eğitim verdi.

Haziran ayında Eskişehir'de düzenlenecek Süper Minikler ve Minikler Türkiye Şampiyonası öncesi sporcularımız, Turnuvada Performansı Etkileyen Psikolojik Faktörler başlığı altında düzenlenen eğitime sordukları sorularla ve canlandırmada rol alarak ortak oldular.  Çocuk İstismarını Önleme konulu eğitim programımız gerçekleşti.
  7 Haziran Çarşamba günü, Prof. Dr. Saman Belgerden Konferans Salonumuzda, yaz okulu kurs eğitmenlerimiz için düzenlendiğimiz Çocuk İstismarını Önleme konulu eğitim programı gerçekleşti.

Kış okulu kurslarımız başarı ile sona erdi. Yaz okulu kurslarımızın 1. dönemi ise 12 Haziran’da başlıyor. Kurslardaki eğitmenlerimizin spora dair bilgilerinin yanında çocuk psikolojisi üzerine de eğitimli olmasına kulüp olarak önem veriyoruz. Bu anlamda düzenlediğimiz kulüpiçi eğitim programlarına bir yenisini daha ekledik.

Yaz okulu kurslarımızın eğitmenleri için konuşmacı olarak psikolog Burak Otyakmaz’ı ağırladığımız eğitim programında sunumun ardından Otyakmaz, eğitmenlerimizin sorularını cevapladı.  TED’e 27 yıl emek veren Mahmut Özmeral emekli oldu.
  Bundan 27 yıl önce kulübümüzde personel olarak çalışmaya başlayan Mahmut Özmeral; ‘’Ben çalışmaya başladığımda Taksim yerleşkesinden Tarabya yerleşkesine gelinmişti çoktan fakat her yerde tamirat vardı.’’ diyor.

Kulübümüzün Mahmut ağabeyi, 2 Kulüp Başkanı gördü. Bunlar, kulübümüzün efsane Başkanı Behbut Cevanşir ve şuan ki Başkanımız Prof. Dr. Mehmet Tınaz. Mahmut ağabey; ‘’ Ben bu kulüpte çok güzel bir çalışma hayatı geçirdim, Başkanlarımıza da, Yönetim Kurulu Üyelerine de, çalışma arkadaşlarıma da çok teşekkür ederim.’’ diye ekliyor. Kulüpteki çalışma hayatı sorulduğunda.

Mahmut ağabey, oğlu Hakan Özmeral ve yeğeni Adem Özmeral’ı küçük yaşta kulübümüzde tenise başlatmış. Erken yaşta tenise başlayan Hakan Özmeral şuan başka bir kulüpte tenis antrenörü, Adem Özmeral ise önce burslu sporcumuz oluyor, şuan ise kulübümüzde A Takımı Yardımcı Antrenörlüğü yapıyor.

8 Haziran 2017 günü emekli oldu Mahmut ağabey, kulübümüzün çalışanları, üyeleri, Yönetim Kurulu üyeleri, Başkanımız, uğurladı emektarımızı. Kendisine güzel bir emeklilik diliyoruz.


TED ailesi olarak sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.


Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü