Haber Bülteni / 11 Aralık 2017

TED BAŞARI DUYURUSU

  Poyraz şampiyon oldu.
  30 Kasım- 3 Aralık tarihleri arasında, İzmit Tenis Kulübü ev sahipliğinde 14 Yaş Haftasonu Turnuvası düzenlendi.

Sporcularımızdan Poyraz Özen, tek erkekler kategorisi ikinci grubunda, şampiyon oldu.  Eskrim sporcumuz Rüya 5. oldu.
  Antalya'nın Kemer ilçesinde, 9- 10 Aralık tarihleri arasında, Süper Minikler ve Minikler Açık Flöre Turnuvası düzenlendi.

Süper Minik Kız Flöre Takımı sporcumuz Rüya Gökkan 5. olarak madalya ile ödüllendirildi.  Sporcularımız ve Başkanımız kahvaltıda buluştu.
  5 Aralık Salı günü, Başkanımız Prof. Dr. Mehmet Tınaz ve Tenis Akademi sporcularımız birlikte kahvaltı etti.

Kahvaltının ardından, sporcularımız nasıl antrenman yaptıklarını, bundan sonra nasıl bir çalışma planladıklarını ve kulübümüzden beklentilerini anlattılar.

Sporcularımız ile sohbet eden Başkanımız, bu buluşmaların tekrarlanacağını, sporcularımızın gelişimi için yeni planlamalar yapıldığını, en kısa sürede uygulanmaya başlayacağını belirtti.  Kulübümüzde sporcularımız için çalışma odası açıldı.
  Sporcularımız çoğu zaman okuldan çıkıp antrenman için kulübümüze geliyorlar ve zamanlarının büyük bir kısmını kulübümüzde geçiriyorlar.

Sporcularımızın zamanlarının çoğunu kulübümüzde geçirirken derslerini de aksatmamaları, ödevlerini rahatça yapabilecekleri bir ortama sahip olmaları için bir çalışma odası düzenlendik, 7 Aralık Perşembe günü itibari ile çalışma odamız açıldı.


TED ailesi olarak sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.


Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü