Haber Bülteni / 10 Temmuz 2018

TED BAŞARI DUYURUSU

  Süper Minikler ve Minikler Eskrim Türkiye Şampiyonası'nda üçüncü olduk.
  27 Haziran - 3 Temmuz tarihleri arasında Trabzon'da düzenlenen Eskrim Türkiye Şampiyonası'na katılan sporcularımız başarılarla döndü.

3 Temmuz Salı günü minikler erkek epe takım müsabakalarında sporcularımızdan Yalgın Yeter, Çınar Öğüt ve Fergan Öztürk’ den oluşan takımımız Türkiye 3.'sü oldu.

Süper minikler erkek epe branşında ise sporcularımız Fergan Öztürk 5. olurken minik kız epe branşında Ada Müstecaplıoğlu 5. olarak madalya kazandılar.  Romanyalı kondisyoner Ciucu bir hafta bizlerleydi.
  2- 8 Temmuz tarihleri arasında, Romanyalı kondisyoner Catalin Ciucu kulübümüzde sporcularımızla çalıştı.

Ciucu, 2007-2008 tarihleri arasında kulübümüzde çalışmış, kulübümüzle iyi bir uyum yakalamıştı. Davetimiz üzerine bizlerle bir hafta geçirdi.

Bu bir haftada Tenis Akademisi ve A Takımı sporcularımıza kondisyon yaptırdı, tecrübelerini aktardı.  Katarlı minik sporcuları misafir ettik.
  2-3 Temmuz tarihleri arasında kulübümüzde misafir ettiğimiz Katarlı minik sporcular 2 haftalık Türkiye yaz kamplarının 2 gününü bizlerle geçirdi.

Kulubümüzün sporcuları ile antrenman ve maç yapan Katarlılar ve antrenörleri, evlerine dönerken sporcularımıza hatıra olarak küçük armağanlar verdi.


TED ailesi olarak sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.


Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü