Haber Bülteni / 07 Mayıs 2018

TED BAŞARI DUYURUSU

  Mert çiftlerde ilk ITF şampiyonluğunu elde etti.
  Antalya'da düzenlenen toplam 15 bin dolar ödüllü ITF Turnuvasında sporcularımızdan Mert Naci Türker ve ortağı Cengiz Aksu çift erkekler şampiyonu oldu.

Turnuvaya 2 numaralı seribaşı olarak katılan Türker ve ortağı, çeyrek finalde Jonas Trinker/ Mick Veldheer ikilisini 6-4, 4-6[10-8]'lik skorlarla geçerken, yarı final turunda Bulut Özçelik/ Alexander Boborykin ikilisini 7-6(4), 6-1'lik skorlarla geçti.

Şampiyonluk maçında ise bir diğer Türk raket Ergi Kırkın ve ortağı Gijs Brouwer'i 7-6(5), 6-3'lük skorlarla geçerek kupaya uzandı. Böylece Türker kariyerinin ilk ITF çiftler şampiyonluğunu elde etmiş oldu.  14 Yaş Haftasonu Turnuvasından başarılarla döndük.
  3- 6 Mayıs tarihleri arasında Yeşilyurt Spor Kulübü ev sahipliğinde düzenlenen 14 Yaş Haftasonu Turnuvası sona erdi.

Sporcularımızdan Çınar Apaydın ve Deniz Türk, farklı grupların tek erkekler şampiyonu oldu. Sporcularımızdan Talya Gezeroğlu ise tek kızlar şampiyonu oldu.  Beyblade Burst Şampiyonasına ev sahipliği yaptık.
  6 Mayıs Cumartesi günü spor kurslarımızın ana sponsoru Nerf tarafından organize edilen Beyblade Burst Şampiyonasına ev sahipliği yaptık.

1800'e yakın çocuğun katıldığı şampiyonada mücadele ve eğlence bir arada yaşandı.


TED ailesi olarak sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.


Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü