Haber Bülteni / 05 Haziran 2018

TED BAŞARI DUYURUSU

  Dağcılıkta Sarp şampiyon oldu.
  26-27 Mayıs tarihleri arasında Bursa'da hız kategorisi dağcılık milli takım seçmeleri düzenlendi. Sporcumuz Sarp Şahin hız kategorisi Türkiye Şampiyonu oldu.

Şahin böylece bu yıl, lider, boulder ve hız kategorilerinde şampiyon olarak genel sıralamada da Türkiye Şampiyonu oldu.  U16 Basketbol Takımımız şampiyon oldu.
  İstanbul U16 Yıldız Erkekler A Liginde mücadele eden U16 Basketbol Takımımız çıktığı 16 karşılaşmanın 16'sını da kazanarak şampiyon oldu.

1 Haziran Cuma günü İstanbul Ata Spor Kulübü ile şampiyonluk için karşılaşan takımımız karşılaşmayı 72-56'lık skorlarla kazanarak kupaya uzandı.

Yanısıra U11 Basketbol Takımımız Açı Spor Kulübünün düzenlediği U11 Basketbol Turnuvasının büyük heyecana sahne olan final maçında Açı Spor Kulübüne 40-35'lık skorlarla kaybederek 2. oldu.  3. Balkanic- TED Veteran Eskrim Turnuvası gerçekleşti.
  3 Haziran Pazar günü bu sene üçüncüsünü düzenlediğimiz Balkanic- TED Veteran Turnuvası gerçekleşti.

Kadın- erkek flöre/ epe branşlarında gerçekleşen turnuva, 30- 39 yaş, A(40-49 yaş), B(50-59 yaş), C(60+ yaş) kategorilerinden oluştu.

Dereceye giren sporcular ödüllerini kulübümüzün Genel Sekreteri Nilgün Kalealtı Kratzer, kulübümüzün Eskrim Komitesi Başkanı Osman Ziya Sipahi, kulübümüzün Eskrim Komitesi Üyesi Hakan Ulusaloğlu, kulübümüzün Eskrim Koordinatörü Batuhan Sarsılmaz takdim etti.

Turnuva sonuçları ise şöyle;

KADINLAR FLÖRE
C Kategori
1. Özden EZİNLER
B Kategori
1. Sibel Yıldırım
A Kategori
1. Gabriela Dumitru
2. Mine Şengül

 

ERKEKLER FLÖRE
C Kategori
1. Ludnin Lecec ( Bulgaristan )
2. Mehmet Özmen
A Kategori
1. Atakan Akçay
2. Sezgin Şakiroğlu

 

KADINLAR EPE
C Kategori
1. Özden Ezinler
A Kategori
1. Berrune İlimsever
2. Mine Şengül
3. Ayça Özenç Seven

 

30-39 YAŞ KATEGORİ
1. Mine Silen
2. Özge Gökşan

 

ERKEKLER EPE
C Kategori
1. Sabri Köseoğlu
B Kategori
1. Murat Dizioğlu
2. Nedim Aktürk
3. Şafak Genç
A Kategori
1. Güçlü Çötok
2. Selçuk Safcı
3. Yasin Doğan
3. Kudret Gülcan

 

30-39 YAŞ KATEGORİ
1. Gökhan Ünver


  8-9-10-12 ve 14 Yaş Haftasonu Tenis Turnuvalarından başarılarla döndük.
  1 Mayıs- 3 Haziran tarihleri arasında Kemer Country Spor Kulübü ev sahipliğinde gerçekleşen 14 Yaş Haftasonu Turnuvasından, Yeşilyurt Spor Kulübünde düzenlenen 8-9-10 Yaş Haftasonu Turnuvasından ve Taçspor Kulübünde düzenlenen 12 Yaş Haftasonu Turnuvasından başarılarla döndük.

14 Yaş Haftasonu Turnuvasında sporcularımızdan Buket Dereli ve Nil Erdoğmuş tek kızlar şampiyonu, Talya Gezeroğlu ve Zeynep Evrenosoğlu tek kızlar ikincisi olurken Deniz Türk tek erkekler ikincisi oldu.

8-9-10 Yaş Haftasonu Turnuvasında ise Metincan Soyak tek erkekler şampiyonu, Aras Metin Altun tek erkekler ikincisi oldu.

12 Yaş Haftasonu Turnuvasında ise Lara Mukenbrun ve Selin Vogt tek kızlar şampiyonu, Gökhan Erinç tek erkekler şampiyonu oldu.


TED ailesi olarak sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.


Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü