Haber Bülteni / 02 Ekim 2017

TED BAŞARI DUYURUSU
 

Türkiye 7. Bankalararası Tenis Şampiyonası gerçekleşti.

  Bu sene 7. sini düzenlemiş olduğumuz, fikir babası QNB Yönetim Kurulu Başkanı ve kulübümüzün üyesi Ömer Aras olan Türkiye 7. Bankalararası Tenis Şampiyonası 21- 30 Eylül tarihleri arasında gerçekleşti.

Kulübümüz için bir gelenek halini alan turnuvanın ödül töreni 30 Eylül Cumartesi günü saat 17:00’de kulübümüzün restoranında gerçekleşti. Dereceye giren sporculara ödüllerini kulübümüzün Başkanı Prof. Dr. Mehmet Tınaz, kulübümüzün Üyesi Ömer Aras, ile kulübümüzün Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreteri Nilgün Kratzer takdim etti. Ödül töreninin ardından kokteyle geçildi.

Turnuva sonuçları ise şöyle;
  Pemra çeyrek finalde veda etti.
  Tayland'ın Hua Hin şehrindeki 25 bin dolar toplam para ödüllü ITF turnuvasına katılan milli sporcumuz Pemra Özgen, tek kadınlar çeyrek finalinde turnuvaya veda etti. 

İlk turda Çinli rakibi Kang Jiaqi'yi 2-6, 6-4, 6-1'lük skorlarla eleyen Özgen, ikinci turda Çinli Zheng Wushuand'a şans tanımadı. Rakibini 6-4, 6-3'lük skorlarla yenerek çeyrek finale yükseldi. Hint Pranjala Yadlapalli’a 6-2, 6-0’lık skorlarla yenilerek turnuvaya veda etti.  Tırmanışta Ali Şen şampiyon oldu.
  22- 24 Eylül tarihleri arasında, Bursa’nın Nilüfer ilçesinde, Nilüfer Belediyesi Ulusal Tırmanış Yarışması düzenlendi.

Ulusal Tırmanış Yarışmasına tırmanış antrenörümüz Evren Karadağ ile sporcularımızdan Ali Şen ve Sarp Şahin katıldı. Ali Şen 1. olurken, Sarp Şahin 5. oldu.


TED ailesi olarak sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.


Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü