Eskrim Sporcularımız

KILIÇ BRANŞI SPORCU ÖZGEÇMİŞİ

Çağlayan Nehir FIRAT

Doğum Tarihi :
1992
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2001
Eğitim Bilgileri: Hacettepe Spor Akademisi, Budapeşte Üniv. İng. Bölümü





Önemli Başarıları :

2008'den itibaren Milli Sporcu, 2012'den itibaren Olimpiyat Kadrosunda

2016 Ekim Türkiye Şampiyonası 3.
2013 Ekim Büyükler Türkiye Şampiyonası Kemer 3
2011 Ekim Satellite A Katagori Büyükler Gend.-Belçika 3
2010 Ekim Büyükler Türkiye Kupası Trabzon 1
2010 Temmuz Gençler Türkiye Kupası 1
2010 Mayıs Büyükler ve Veteranlar Türkiye Şampiyonası 3
2009 Ekim Gençler Açık Turnuva Afyon 3
2009 Mart Yıldız A Türkiye Kupası Balıkesir 3
2009 Şubat Yıldızlar A Türkiye Şampiyonası Bursa 3
2009 Şubat Gençler Türkiye Kupası Mersin 3
2008 Ekim Yıldız A Avrasya Açık Turnuvası İstanbul 1
2008 Ekim Uluslararası Cumhuriyet Kup. Yıldız A Trabzon 1
2008 Mayıs Yıldızlar A Türkiye Şamp.Bursa 2
2008 Mayıs Uluslararası Gençlik Kup. İzmir 2
2008 Mart Ankara Açık Turnuvası Yıldızlar A Kılıç 1
2007 Aralık Yıldız A Türkiye Şampiyonası Afyon 3
2007 Mart Yıldız A Federasyon Kupası 2
2006 Kasım Yildiz B Türkiye Şamp. Mersin 2
2006 Şubat Yıldız B Federasyon Kup. Afyon 2
2006 Şubat Yıldız A Federasyon Kup. Afyon 3
2005 Haziran Türkiye Minikler Şamp. Kocaeli 1
2005 Nisan Minik Ulusal Egemenlik Kup.Antalya 3
2005 Şubat Minik Federayon Kup. Konya 3
2004 Eylül Min. Federasyon Kup. Konya 1
2004 Haziran Min. Türkiye Şamp. Balıkesir 1
2003 Mayıs Süp.Minikler Federasyon Kupası, Konya 1
2003 Nisan Süp.Minikler Ulusal Egemenlik Kup. Antalya 1
2002 Haziran Süp.Minikler Türkiye Şamp. Ankara 1
2002 Nisan Süp. Min. Ulusal Egemenlik Kup., Konya 1
13-14 Eylül 2014 Büyükler Kılıç Türkiye Şampiyonası - Samsun(3.LÜK)

Ilgın SARBAN

Doğum Tarihi :
1996
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2005
Eğitim Bilgileri: Hisar Okulları - Özel Bilgi Üniversitesi





Önemli Başarıları :

2016 Mart U23 Türkiye Şampiyonası 1.
2015 Ekim Balkan Büyükler Şampiyonası 3.
2015 Ekim Büyükler Türkiye Şampiyonası Samsun 1.
2015 Eylül Gençler Türkiye Şampiyonası Mersin 1.
2015 Haziran Bakü Avrupa Olimpiyatlarına Katılım
2015 Ocak Satellite İstanbul 3.
25 Mayıs 2014 Gençler Türkiye Şampiyonası - İzmir (2.LİK)
13-14 Eylül 2014 Büyükler Kılıç Türkiye Şampiyonası - Samsun (2.LİK)
2013 Kasım Golden-Gate World Cup, Gençler – Kiev 3
2013 Ekim Büyükler Türkiye Şampiyonası Antalya 3
2013 Şubat Yıldızlar Circuit Avusturya- Moedling 3
2013 Ocak Yıldızlar Circuit Londra 3
2012 Aralık Yıldızlar A Türkiye Kupası Afyon 1
2012 Aralık Gençler Türkiye Kupası Afyon 1
2012 Ekim Circuit-Sofia 1
2012 Mayıs Gençler Türkiye Kupası Ankara 1
2012 Nisan Yıldızlar Türkiye Şampiyonası Mersin 1
2012 Nisan Gençler Türkiye Şampiyonası Mersin 1
2012 Ocak Avrupa Yıldız Cirquit Rejkljovih- İzlanda 1
2012 Ocak Yıldızlar Akdeniz Şamp. Porec 3
2011 Ekim Cadet Circuit Gödöllö 3
2011 Ekim Cadet Cirquit Sofya 1
2011 Ekim Gençler Coşkunöz Açık Turnuvası Bursa 1
2011 Eylül Yıldızlar A Türkiye Kupası Ankara 3
2011 Nisan Yıldızlar A Türkiye Şampiyonası Eskişehir 3
2011 Ocak Yıldızlar Akdeniz Şampiyonası Beyrut 1
2010 Ekim Yıldızlar Cirquit-Meylan-Fransa (108) 3
2010 Nisan Uluslararası Kemal Coşkunöz Açık Turnuva Bursa 1
2010 Şubat Yıldızlar A Türkiye Şampiyonası Bursa 1
2010 Şubat Yıldızlar B Türkiye Şampiyonası Bursa 1
2010 Şubat Sabre on Etropolski- Sofia 1
2009 Kasım 3. Wetzlar tur. Jugend A (93lüler) - Frankfurt 1
2009 Kasım Yıldızlar A Türkiye Kupası Ankara 1
2009 Ekim Yıldız A Uluslar arası Cumhuriyet Kupası Trabzon 1
2009 Haziran Minikler Türkiye Şampiyonası Bolu 1
2009 Mayıs Minikler 1. Seyyit Mısırlı Kupası İstanbul 1
2009 Nisan Uluslararası Çocuk Kup.Minik, Antalya 1
2009 Mart Bursa Açık, Minikler 1
2009 Mart Yıldız B Türkiye Kupası Balıkesir 2
2009 Şubat Yıldız B Türkiye Şamp. Bursa, 3
2008 Aralık Furth Sabel Pokalturn. Schüler (96lılar)- Nürnberg 1
2008 Ekim İstanbul Yıldız B Açık Turnuvası İstanbul 1
2008 Haziran Ankara Minikler Açık Turnuvası Ankara 2
2008 Haziran Minikler Türkiye Şamp. Bolu 1
2008 Mayıs İstanbul Minikler Açık Turnuvası İstanbul 1
2008 Mayıs İnt. Sabel Pokal Schüler (96) – Tauberbischofsheim 2
2008 Nisan Minikler Uluslararası Egemenlik Kup. Antalya 3
2007 Kasım Moneteau Cadret Roussel Tur. , Süperminik -Auxerre 3
2007 Ekim TEGEV Kupası , Minikler Kocaeli 1
2007 Temmuz İnt. Pokalturnier, Schüler (96lılar) Müllheim 1
2007 Temmuz İnt. Pokalturnier Jugend B (95'liler) 1
2007 Haziran Minikler (96 ) Dormagen Kup. Dormagen 1
2007 Haziran Superminikler TED Kupası İstanbul 1
2007 Haziran Minikler TED Kupası İstanbul 1
2007 Haziran Süperminikler Türkiye Şamp.İzmir 1
2007 Nisan Süperminikler Uluslararası Egemenlik Kup. Antalya 1
2007 Şubat Minikler, Cupıa di Yaş – Iaş - Romanya, 1
2006 Aralık Cupa di inamo,Süper minikler Bükreş 1
2006 Kasım Süperminikler Federasyon Kupası Afyon 1
2006 Kasım Moneteau Cadet Roussel Süp.Min.Turnuva-Auxerre 1
2006 Haziran Süperminikler Türkiye Şamp. Eskişehir 1
2006 Mayıs Süperminikler TEGEV Kupası İstanbul 1
2006 Mayıs Minikler TEGEV Kupası İstanbul 1
2006 Nisan Süperminikler Uluslararası Egemenlik Kup. Antalya 2
2005 Haziran Süperminikler Türkiye Şampiyonası Kocaeli 1
2005 Nisan Uluslararası Egemenlik Kup.Süperminik Antalya 2
2005 Şubat Süperminikler Federasyon Kupası, Konya 3

Lila BİLGEN

Doğum Tarihi :
1997
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2007
Eğitim Bilgileri: Saint Benoit Fransız Lisesi





Önemli Başarıları :

Milli Sporcu

2010 Haziran Minikler Türkiye Şampiyonası Bolu 3
2010 Mart II. Uluslararası Samanyolu Çocuk Kupası Ankara 1
2009 Kasım Minikler Türkiye Kupası Adıyaman 2
2009 Mart Minikler Açık Turnuvası Bursa 3
2008 Aralık Fürther Kleeblatt Sabel , Min. Nürnberg 2
2008 Haziran Süperminikler Türkiye Şampiyonası Bolu 1
2008 Mayıs Süperminikler Boğaziçi Fetih Kupası İstanbul 1
2008 Nisan Uluslararası Çocuk Kup.Süperminikler,Alanya 2
2008 Mart İstek V.Özel Atanur Oğuz L.Eskrim Tur.Sp. Minik 1
2007 Ekim Tegev-Kocaeli Kupası, Süperminikler 1
2007 Ekim Cadet Roussel Kupası, Paris, Süp.Min 3


Umut ULUSALOĞLU

Doğum Tarihi :
1997
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2007
Eğitim Bilgileri: Özel Sn. Michel Fransız Lisesi





Önemli Başarıları :

Milli Sporcu

2015 Eylül Gençler Türkiye Şampiyonası Mersin 3.
2013 Mayıs Yıldız A Açık Turnuva Bursa 3
2011 Şubat Yıldız B Açık Turnuvası Bartın 3
2010 Mart II. Uluslararası Samanyolu Çocuk Kupası Ankara 3
2009 Eylül Minikler Zafer Kupası Afyon 1
2009 Mayıs I. Minikler Seyyit Mısırlı Kupası İstanbul 2
2009 Nisan Minikler Uluslararası Çocuk Kupası 1
2009 Mart Samanyolu Çocuk Kupası Minikler Ankara 3
2008 Aralık Fürther Kleeblatt Sabel Min. Nürnberg 2
2008 Haziran Ankara Açık Turnuvası, Süperminikler 1
2008 Haziran Süperminikler Türkiye Şampiyonası Bolu 3
2008 Mayıs Süperminikler Boğaziçi Fetih Kupası, İstanbul 3
2008 Nisan Uluslararası Çocuk Kup. Süperminikler, Alanya 3
2008 Mart İstek V.Özel Atanur Oğuz L.Eskrim Tur.Super Minik 3
2007 Kasım Cadett Roussel Kupası, Paris 2

Emine Irmak YÜCEL

Doğum Tarihi :
1996
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2013
Eğitim Bilgileri: VKV Koç Özel Lisesi – Stanford Üniversitesi ABD





Önemli Başarıları :

2015 Eylül Gençler Türkiye Şampiyonası Mersin 3.
2014 Mayıs Gençler Türkiye Şampiyonası İzmir 3.
2013 Ekim Büyükler Türkiye Şampiyonası Kemer 3.
2012 'den beri Milli Sporcu
2013 Aralık Uluslararası Cafer Ünal Genç Trnvs. Afyon 1
2013 Ekim Büyükler Türkiye Şampiyonası Kemer 3
2013 Nisan Okullararası Eskrim Türkiye Birinciliği Samsun 3
2013 Nisan Gençler Türkiye Şampiyonası Samsun 3

Mustafa YAKA

Doğum Tarihi :
2001
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2011
Eğitim Bilgileri: Şair Nedim İ.Ö.O





Önemli Başarıları :
15.02.2015 Minikler Türkiye Şampiyonası (MİNİKLER 2.LİK)
27-28.12.2014 Minikler Açık Kılıç Turnuvası – Ankara (MİNİK ERKEKLER 2.LİK
30.11.2014 Akademi Eskrim Dostluk Kupası – İstanbul (MİNİK ERKEK 1.LİK VE SÜPERMİNİK ERKEK 1.LİK) )
24-28.04.2014 Uluslararası Çocuk Kupası - Antalya-Alanya(MİNİK ERKEKLER 2.LİK)
2013 Mayıs Süperminik Türkiye Şampiyonası Antalya
2013 Nisan Uluslararası Çocuk Kupası Alanya
2013 Mart Ortaokullar arası Turnuva-Konya
2013 Mart Samanyolu Çocuk Kupası Ankara
2012 Aralık Süper Minikler Açık Turnuvası Antalya

Işıl ULUSALOĞLU

Doğum Tarihi :
2003
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2011
Eğitim Bilgileri: İTÜ Dr. Natuk Birkan





Önemli Başarıları :

28-29 Mayıs 2016 Çilek Kupası –Kdz. Ereğli 3.
30.11.2014 Akademi Eskrim Dostluk Kupası – İstanbul (MİNİK BAYAN 1.LİK)

Sinan KİLERCİOĞLU

Doğum Tarihi :
2004
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2011
Eğitim Bilgileri: Özel Cent Koleji





Önemli Başarıları :


Okyay BİLGİNOĞULLARI

Doğum Tarihi :
2006
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2014
Eğitim Bilgileri: Hisar Eğitim Vakfı İÖO





Önemli Başarıları :

Begüm ŞEN

Doğum Tarihi :
2000
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2014
Eğitim Bilgileri: Özel St. Pulcherie Ortaokulu





Önemli Başarıları :

30.11.2014 Akademi Eskrim Dostluk Kupası – İstanbul (MİNİK BAYAN 3.LÜK)

Deniz ÖZMADEN

Doğum Tarihi :
2002
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2014
Eğitim Bilgileri: Rus Konsolosluğu





Önemli Başarıları :

Ela KÖKSAL

Doğum Tarihi :
2000
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2014
Eğitim Bilgileri: Özel Enka Okulları





Önemli Başarıları :

Arca Kaan SEVEN

Doğum Tarihi :
2005
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2014
Eğitim Bilgileri: Doğa Koleji





Önemli Başarıları :


KILIÇ BRANŞI HAZIRLIK GRUBU SPORCU ÖZGEÇMİŞİ

Ceren ATALAR

Doğum Tarihi :
2005
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : Eylül 2015
Eğitim Bilgileri: FMV Işık Okulları





Önemli Başarıları :

Gülin GÜVEN

Doğum Tarihi :
2005
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2016
Eğitim Bilgileri: FMV Işık Okulları





Önemli Başarıları :

Beliz SOYAK

Doğum Tarihi :
2004
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2015
Eğitim Bilgileri: TED İstanbul Acarkent Koleji





Önemli Başarıları :

15 Ekim 2016 Eker Kupası - Bursa 2.

Sezin ANAH

Doğum Tarihi :
2004
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2015
Eğitim Bilgileri: Ulus Özel Musevi Okulu





Önemli Başarıları :

Elif ÇINAR

Doğum Tarihi :
2003
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2015
Eğitim Bilgileri: Özel İstek Kemal Atatürk





Önemli Başarıları :

EPE BRANŞI SPORCU ÖZGEÇMİŞİ

Reha DOĞAN

Doğum Tarihi :
1985
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 1993
Eğitim Bilgileri: Bahçeşehir Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım





Önemli Başarıları :

1998'den itibaren Milli Sporcu

28-29 Ekim 2014 BÜYÜKLER TED CUMHURİYET KUPASI (2.LİK)
07 Eylül 2014 Büyükler Epe Türkiye Şampiyonası – Mersin (1.LİK)
2013 Aralık Uluslararası Cafer Ünal Turnuvası 1
2012 Ekim Büyükler Türkiye Şampiyonası, Kemer 1
2012 Nisan Üniversiteler Türkiye Şampiyonası 1
2011 Ekim Büyükler Türkiye Şampiyonası, Konya 1
2010 Mayıs Büyükler Türkiye Şampiyonası, Afyon 1
2010 Nisan Üniversiteler Türkiye Şampiyonası, Balıkesir 1
2009 Mayıs Büyükler Türkiye Kupası, Mersin 1
2009 Mart Büyükler Açık Turnuvası, Afyon 1
2008 Haziran Büyükler Türkiye Şampiyonası, Eskişehir 1
2008 Şubat Ankara Açık Turnuvası Büyükler Epe 1
2005 Kasım Büyükler Cumhuriyet Kup, Ankara 1
2005 Kasım Wilkinson Cup Açık Epe Tur, Londra 1
2005 Eylül Uluslararası İstanbul Açık Turnuvası 1
2003 Haziran Büyükler Türkiye Şampiyonası, İzmir 1
2003 Şubat Gençler Türkiye Şampiyonası, Konya 1
2002 Temmuz Yıldızlar GSGM Kup. 1
2002 Eylül Gümüş Palmiye Epe Kupası, Mersin 1
2002 Haziran Yıldızlar Emre Uzun Kupası, Mersin 1
2002 Haziran Yıldızlar Federasyon Kup. Bursa 1
2001 Yıldızlar GSGM Kupası 1
2001 Yıldızlar Emre Uzun Kupası, Mersin 1
2001 Yıldızlar Türkiye Şampiyonası 1
2001 Yıldızlar Zafer Kupası, Afyon 1
2001 Büyükler Levent Güngör Kupası, İzmir 1
2001 Büyükler Unutulmayanlar Kupası 1

Mina TAYLA

Doğum Tarihi :
2000
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2014
Eğitim Bilgileri: Pierre Loti fransız Okulu





Önemli Başarıları :

Ayşe Şirin KAROĞLU

Doğum Tarihi :

TED Spor Klübü Başlama Tarihi :
Eğitim Bilgileri: Özel Evyap Koleji





Önemli Başarıları :

07.02.2015 Minikler Süper Minikler Turnuvası Epe Özel - Bursa (SÜPERMİNİK BAYAN 3.LÜK VE MİNİK BAYAN 2.LİK)

Çınar ÖĞÜT

Doğum Tarihi :
2003
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2015
Eğitim Bilgileri: Özel BJK Koleji





Önemli Başarıları :


Ardıç Karan SAFÇI

Doğum Tarihi :
2005
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2014
Eğitim Bilgileri: Namık Kemal İÖO





Önemli Başarıları :

07.02.2015 Minikler Süper Minikler Turnuvası Epe Özel - Bursa (SÜPERMİNİK ERKEK 2.LİK)
20-24 Nisan 2016 Uluslararası Çocuk Kupası Süperminikler 1.
7 Ekim 2016 Minikler Açık Epe Turnuvası – Konya 3.

Cemal Efe SEVEN

Doğum Tarihi :
2005
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2014
Eğitim Bilgileri: Doğa Koleji





Önemli Başarıları :

08-11 Kasım 2014 Atatürk Kupası – Kocaeli (MİNİK ERKEK 3.LÜK)

Kemal OKVURAN

Doğum Tarihi :
2004
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2014
Eğitim Bilgileri: Özel Açı Okulları





Önemli Başarıları :

07.02.2015 Minikler Süper Minikler Turnuvası Epe Özel - Bursa (SÜPERMİNİK ERKEK 3.LÜK)

Vasilisa ZÜLCAN

Doğum Tarihi :
2004
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2014
Eğitim Bilgileri: Rusya Konsolosluğu





Önemli Başarıları :

6 Kasim 2016 Minikler Açık Turnuva – Trabzon 3.
07.02.2015 Minikler Süper Minikler Turnuvası Epe Özel - Bursa (MİNİK BAYAN 3.LÜK)
08-11 Kasım 2014 Atatürk Kupası – Kocaeli (SÜPERMİNİK BAYAN 2.LİK)
22.11.2015 Minikler Açık Turnuvası Trabzon (Minik Bayan 3. Lük)

Sarp Kaan GÜNAYDIN

Doğum Tarihi :
2014
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2014
Eğitim Bilgileri: Özel Koç Lisesi





Önemli Başarıları :


Ada MÜSTECAPOĞLU

Doğum Tarihi :
2005
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2014
Eğitim Bilgileri: Bahçeşehir İÖO





Önemli Başarıları :


Özün Su TÜRKMEN

Doğum Tarihi :
2000
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2015
Eğitim Bilgileri: St. George Avusturya Lisesi





Önemli Başarıları :


Tuba ALTIN

Doğum Tarihi :
2004
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2015
Eğitim Bilgileri: Süleyman Çelebi İÖO





Önemli Başarıları :

ULUSLARARASI ÇOCUK TURNUVASI (NİSAN 2015) ( SÜPERMİNİK BAYAN 3.LÜK)

Zeynep YILMAZ

Doğum Tarihi :
1999
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2015
Eğitim Bilgileri: Mustafa Kemal Anadolu Lisesi





Önemli Başarıları :


Büşra ELVEREN

Doğum Tarihi :
1999
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2007
Eğitim Bilgileri: Ali Akkanat Anadolu Lisesi





Önemli Başarıları :

15.10.2011 TED Seyit Mısırlı Açık Turnuvası Minikler 1
25.04.2010 Uluslararası Çocuk Kupası Kemer 2

Melisa KÖSELİ

Doğum Tarihi :
1999
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2015
Eğitim Bilgileri: Avusturya Lisesi





Önemli Başarıları :


Teoman AKÇAY

Doğum Tarihi :
1971
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 1986
Eğitim Bilgileri: İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezun





Önemli Başarıları :


Seanan Erik MİRAS

Doğum Tarihi :
2000
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2015
Eğitim Bilgileri: Özel İlgi Boğaziçi Anadolu Lisesi





Önemli Başarıları :


Mete Harun AKÇAY

Doğum Tarihi :
2000
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2015
Eğitim Bilgileri: Cağaloğlu Anadolu Lisesi





Önemli Başarıları :


EPE HAZIRLIK GRUBU SPORCU ÖZGEÇMİŞİ

Çağla AYTEKİN

Doğum Tarihi :
2007
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2015
Eğitim Bilgileri: MEF Okulları





Önemli Başarıları :


Ege BAYKARA

Doğum Tarihi :
2003
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2015
Eğitim Bilgileri: İTÜ Natuk Birkan İÖO





Önemli Başarıları :


FLÖRE BRANŞI SPORCU ÖZGEÇMİŞİ

N. Aras AKMERCAN

Doğum Tarihi :
1994
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2003
Eğitim Bilgileri: Işık Üniv.





Önemli Başarıları :

Milli Sporcu

2011 Nisan Gençler Türkiye Şampiyonası Eskişehir 3
2010 Ekim Yıldızlar Açık Turnuvası Adıyaman 3
2010 Eylül Yıldızlar Türkiye Kupası Ankara 3
2010 Nisan Uluslararası Kemal Coşkunöz Açık Turnuva Takım, Bursa 2
2009 Mart Yıldız B Türkiye Kupası Balıkesir 2
2008 Ekim Uluslararası Cumhuriyet Kup. Yıldız B Trabzon 2
2007 Nisan Minikler Hazırlık Maçı, Kocaeli 1
2007 Nisan Uluslararası 23 Nisan Minik Kupası Antalya 2
2005 Haziran Türkiye Min. Şamp. Kocaeli 3
2005 Nisan Süp.Minik. Ulusal Egemenlik Kup. Antalya 3
2005 Şubat Süp. Min. Federasyon. Kup. Konya 3

Beliz GÜRMEN

Doğum Tarihi :
2002
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2012
Eğitim Bilgileri: Pierre Loti Fransız Okulu





Önemli Başarıları :

15.02.2015 Minikler Flore Türkiye Şampiyonası – Kahramanmaraş (MİNİK BAYAN 3.LÜK)
1-4.02.2015 Minik Flore Kampı Dostluk Maçı – Bursa (MİNİK BAYAN 1.LİK)
25-27.01.2014 Ocak Minikler Uluslararası Boğaziçi Kupası İstanbul 3
2014 Ocak Uluslararası Boğaziçi Kupası İstanbul , B Takım 2

Derin Tuna ÖZDEMİR

Doğum Tarihi :
2006
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2015
Eğitim Bilgileri: Cent Koleji





Önemli Başarıları :


Emre AKIALP

Doğum Tarihi :
2005
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2013
Eğitim Bilgileri: Özel Koç İ.Ö.O.





Önemli Başarıları :

21.12.2014 TED Dostluk Kupası – İstanbul (SÜPERMİNİK ERKEK 3.LÜK)

Rüzgar ATİK

Doğum Tarihi :
2006
TED Spor Klübü Başlama Tarihi : 2015
Eğitim Bilgileri: İTÜ NATUK Birkan İÖO





Önemli Başarıları :

20-24 Nisan 2016 Uluslararası Çocuk Kupası Süperminik Flöre 5.

Bu sayfayı paylaşın:

SPONSORLARIMIZ

Bize Ulaşın

Haritayı daha detaylı görüntülemek için:
Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü